O  PŘÍSTROJI  PERMANENT  LUMI

   Přístroj Lumi, se kterým pracuji je opravdu jedinečný a používá se např. i v nejluxusnějších kosmetických salónech v USA. Jedná se o špičkový přístroj, který jako jediný dokáže aplikovat barevný pigment opravdu velmi šetrně do pokožky. S přístrojem dokáži aplikovat několik různých technik a stylů tetování, např. stínování, ombré, digital microblanding, vláskování ...


Používaný nejmodernější přístroj pro permanentní make-up, umí mimo jiné aplikovat tzv. Digital Microblading. (velmi šetrná a moderní metoda klasického Microblanding). Umí různé techniky stínování až po zcela přirozený vzhled make-upu.

APLIKACE  PERMANENTNÍHO  MAKE-UPU  TÍMTO PŘÍSTROJEM NEBOLÍ !

  Záleží pouze na vás, jaký typ obočí si vyberete... a ve všem ostatním vám ráda poradím, doporučím vám také nejvhodnější tvar obočí k vašim rysům obličeje.
TECHNIKA DIGITAL MICROBLADING - VLÁSKOVÁNÍ OBOČÍ  

(nástupce klasického microblading, nepoužívá se žádná čepelka apod. používá se zcela nová moderní technologie )

Digitální microblading je nejnovější metoda, která využívá právě špičkové možnosti pouze u přístroje LUMI ! Tento přístroj dokáže vytvořit neobyčejně tenké a ostré tahy vlasové kresby chloupků. Tyto neobyčejné možnosti přístroje ve spojení se zkušenou kosmetičkou dokáží vytvořit na vašem obočí krásné tahy a přirozený vzhled. 

     Podrobný popis možných technik permanentní make-up obočí najdete zde