PERMANENTNÍ  MAKE UP  RTŮ

PERMANENTNÍ   MAKE-UP  RTŮ

    Aplikace permanentní make upu na rty vám poskytne plnější, mladší rty s barvou, která neuvěřitelně lichotí vaší pleti. A co je nejlepší, není třeba neustále znovu nanášet na rty rtěnku nebo lesk. Často, jak stárneme, můžeme začít ztrácet přirozenou výplň kolem rtů a také si všimnete, že rty nejsou tak sytě zbarvené jako dříve. Někdy se prostě narodíme s nedostatkem pigmentu nebo asymetrií v této oblasti rtů, ale tyhle všechny nedostatky vám vyřeší aplikace permanentního make up na rty. 


permanentní rty Brno
permanentní rty Brno

Výhody tetování rtů

    Permanentní tetování rtů je technika, která zahrnuje zavedení pigmentu pomocí speciálního přístroje. Kosmetička zavádí barvicí kompozici do horních vrstev, což zabraňuje mikro - traumatům kůže.
Během postupu vám nakreslím dokonalý obrys rtů, načrtnu a vyberu také nejvhodnější odstín v závislosti na požadovaném výsledku a vaší vizáži.

Výhody

  • Velká úspora času
  • vizuální omlazení díky korekci kontur a bohatému odstínu
  • bezchybný vzhled po celý den
  • korekce jizev, asymetrií a jiných nedokonalostí

Tetování rtů má několik kontraindikací, které budou diskutovány v salonu. Patří sem epilepsie, krvácivé poruchy, virová a infekční onemocnění, těhotenství a kojení.

tetování rtů v Brně
tetování rtů v Brně

     Permanentní make-up v technice efektu rtěnky spočívá v poměrně husté vrstvě naneseného pigmentu - v důsledku toho je dosaženo vzhledu zcela namalovaných rtů.  

permanentní make up rtů Brno
permanentní make up rtů Brno

Těším se na naše setkání ...